MOVE IT - FUNKČNÍ TRÉNINK

 MOVE IT nebo-li kruhový trénink je tréninková metoda (postup, či program), která se skládá z vybraných cviků  zatěžujících jednotlivé svalové skupiny celého těla buď jednotlivě, nebo v kombinaci po dobu předem určenou.

S kruhovým tréninkem:
- docílíte rychlejšího zpevnění postavy
- zlepšíte fyzickou kondici a vytrvalost
- získáte nezbytný základ pro provádění pokročilejších cviků

PRO KOHO JE LEKCE URČENA?
- pro ženy i muže všech věkových kategorií

TRX-RIP TRAINER

CO JE TRX RIP TRAINER? Nejnovější produkt z řady produktů TRX. Výborný pro zpevnění střední části těla (core) a stability. Absolutní novinka na světovém trhu fitness. TRX® Rip trainer je unikátním produktem z řady funkčních pomůcek. Jedná se o produkt se schopností zdokonalovat flexibilitu, budovat svalovou sílu, aktivně zapojovat a zpevňovat stabilizační svalstvo středu těla a tím zlepšit celkovou rovnováhu. Forma cvičení je zaměřena především na rotace těla a koordinaci. Po celou dobu tréninku se cvičí s váhou vlastního těla. Forma zátěže je dána silovým odporem expandérů, které mají několik zátěžových variant. Intenzita cvičení spočívá v tlaku na páku, která je nastavitelná pozicí úchopu, úhlem rotace a vzdálenosti TRX® Rip traineru od místa uchycení. TRX® Rip trainer splňuje všechny požadavky kvalitního funkčního tréninku. Jedná se o vynikající funkční pomůcku vhodnou např. pro simulaci pohybů některých bojových sportů, pádlování, tenisu, hokeje, golfu a mnoha dalších.

PRO KOHO JE LEKCE URČENA? Pro zájemce všech úrovní zdatnosti. Funguje také jako vhodný doplněk k lekcím klasického TRX.

TRX

CO JE TRX? Pojďte dnes společně s námi vyzkoušet TRX, unikátní novinku vstupující na český trh, která si ve světě již své pevné místo vydobyla. Velmi jednoduchá pomůcka, která je složena pouze ze dvou pevných popruhů nastavitelné délky a madel pro ruce či pro nohy. Po celou dobu cvičení na TRX je vždy cvičeno pouze s váhou vlastního těla a to ve všech třech rovinách pohybu, což je nejoptimálnější pro komplexní uplatnění pravidel funkčního tréninku. Intenzitu lze však také zvýšit či snížit změnou postoje cvičence oproti závěsnému bodu. Je neuvěřitelné jak posunutí těla o pouhých pár centimetrů změní intenzitu prováděného prvku.
PRO KOHO JE LEKCE URČENA? TRX buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení. Je určen pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po elitní sportovce. 

SLIMBOX

CO JE SLIMBOX? Je to nejžhavější a velmi oblíbená novinka v oblasti Fitness. Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti. Program obsahuje několik základních úderů s kombinací nevyčerpatelného množství cviků, takže se na lekci rozhodně nebudete nudit.

PRO KOHO JE LEKCE URČENA? Lekce je vedena s vědomím, že každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto si každý účastník lekce (i senior) zvolí právě tu úroveň zdatnosti, která odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.

CVIČENÍ PRO SENIORY

Naše speciální zdravotní cvičení se zaměřuje na bolavá záda, kloubní problémy, klienty s obezitou, tzv. vitální stáří. Cvičení je zaměřeno na uvolnění, protažení a posílení svalů v problémových oblastech hlavně šíjové, hrudní a bederní páteře. Hodina je sestavena převážně z pomalých vedených pohybů při kterých se snadněji naučíte využívat i svého dechu. Získané správné pohybové návyky postupně dokážete přenést i do běžného denního režimu. V rámci cvičební hodiny se dozvíte a naučíte speciální cviky na správné držení těla, rozvoj síly, naučíte se správným pohybovým návykům a odstraníte různé dysbalance a pohybové stereotypy. Využívají se spinální cviky, oscilační pohyby a další metody. V hodině se používají overbally (malé míče), posilovací gumičky, protahovací pásky. Cvičení je vhodné pro seniory. Cvičí se naboso, při klidné hudbě, neběhá a neskáče se.

 

ALPINNING

ALPINNING™ je výjimečný kardiovaskulární program, který zapojuje a posiluje celé tělo. Pohyb vykonávaný na mechanickém pásu je přímo vyvozen z chůze,jedná se tedy o pohybovou
strukturu tělu vlastní, přirozenou.

  ALPINNING™ zajišťuje:
- zvýšení aerobní kapacity (při opakované aerobní činnosti se zvyšuje kapacita plic a plicní ventilace - menší zadýchávání, snižuje  tlak krve a zefektivňuje práce srdce)
- spaluje velké množství kalorií
- zapojuje svaly,které stabilizují tělo
- celkově zlepšuje kardiovaskulární systém těla

Pro koho je lekce určena?
pro ženy i muže všech věkových kategorií

POWER YOGA
POWER YOGA je dynamické cvičení, které využívá jogových pozic pro uvolnění, protažení a posílení celého těla.

Cvičení POWER YOGY:
  • podporuje rozvoj flexibility 
  • vyrovnává svalové dysbalance
  • podporuje správné držení těla
  • pomáhá odbourávat stres a fyzické i psychické napětí
PRO KOHO JE LEKCE URČENA?
Pro muže i ženy všech věkových kategoríí
ARÉNA WORKOUT
ARÉNA WORKOUT je jedinečná kombinace funkčního tréninku s důrazem na rozvoj síly, rychlosti, dynamiky a spalování tuku!!!!
ARÉNU koncepčně sestavil, vymyslel i postavil vlastníma rukama master trenér funkčního tréninku pro ČR Petr Peč.

 

 
PILATES CORE
Lekce je zaměřena na správné zapojení svalů středu těla Core /powerhouse/ a správnou techniku dýchání.  Tyto významné hluboké stabilizační svaly /svaly podél páteře, pánevní dno, bránice, příčný břišní sval/ zajišťují správnou funkčnost našeho těla, tzn. dochází k odstranění např. bolesti hlavy, zad, zlepšení trávení aj.  
ARÉNA CIRCUIT
Dynamické cvičení, zaměřené na rozvoj síly, vytrvalosti a stability celého těla.
KRUHÁČ-CROSS
Lekce zaměřená na posílení celého těla, spalování tuků, pro zlepšení rychlosti a vytrvalosti. - (HIIT)
BOSU + POSILOVÁNÍ
ABS WORKOUT
ABS Workout je intenzivní skupinová lekce, vhodná pro začátečníky i pokročilé, zaměřená čistě na posilování břišního svalstva s cílem dosáhnout maximální síly a zpevnění těchto svalů. V rámci lekce se využívá anatomických znalostí funkce břišních i okolních svalů tak, aby bylo cvičení efektivní právě pro svalstvo břicha nikoli pro okolní pomocné svaly jako jsou flexory kyčlí nebo zádové svalstvo. Kombinací cvičení ABS workout a správné stravy (po konzultaci s instruktorem možnost sestavit individuální stravovací plán) se zase o krok přiblížíte vaší vysněné postavě.
 
KONDIČNÍ KICKBOX
Na lekcích kondičního kickboxu se zapotíte při cvičení ve dvojici, kdy se provádí jednoduché údery a kopy do lap s motivačním hudebním doprovodem. Cvičení je vhodné pro kohokoli bez nutnosti jakýchkoli předešlých znalostí bojových umění a sportů.
ADRESA
Stupkova 10
779 00
Olomouc
TELEFON
733 465 687 Recepce
604 982 856 Master Trainer
E-MAIL
FlexFitnessOlomouc@email.cz
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Facebook
PROVOZNÍ HODINY
Po-Út 7-12h • 16-20h
St 8-10h • 16-20h
Čt 7-12h • 16-20h
7-12h • 17-20h
So 9-11h
Ne 8:30-10h 18-20h
Administrace